Azerbaycan Kızlık Zarı

Azerbaycan Kızlık Zarı

Azerbaycan’da yaşayan kızlık zarı ve dikimi hakkında bana ulaşmaya çalışan sizlere vereceğim bilgilerle yardımcı olmaya çalışacağım.

Kızlık zarı vajen (vajina) giriş bölgesinin biraz iç kısmında bulanan ince bir zara verilen isimdir. Kızlık zarı tipi çok çeşitlidir her bayanda farklı olabilir. Bu farklılıklar nedeni ile kızlık zarı bozulması sonrası kanama her zaman olmayabilir. Kanama olursa da az veya çok gelebilir.

Bazı kültür ve toplumlarda kızlık zarı önemlidir. İlk gece yaşanacak cinsellikte bakirelik sembolü olarak görülmektedir. Kızlık zarı zedelenmesi cinsel ilişki dışında bazı nedenlerle de ( cisim üzerine düşme,travma,masturbasyon sırasında zedelenme ve yırtılma gibi ) olabilir.

Kızlık zarı dikimi ameliyatları geçici ve kalıcı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Flep yöntemi ile himenoplasti operasyonları yapılmaktadır. Bu işlemler için lokal veya genel anestezi uygulanarak kişinin ağrı duymaması ve heyecanını yatıştırmak amaçlanır.

Kullanılan dikiş (sutur-iplik) materyalleri kendiliğinden erimektedir. Dikiş alınmasına gerek yoktur. İşlem sonrası pansuman ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında detaylı bilgilendirme yapılır.

Kızlık zarı dikimi, diktirme, geçici ve kalıcı yöntemler, ücreti ve fiyatı Azerbaycan hakkında detaylı bilgiler için Antalya kadın hastalıkları ve doğum uzmanı jinekolog Dr.Mustafa Torgaç ‘ ulaşabilirsiniz.

Azerbaycan’dan Antalya’ya gelmeden önce randevu talep ediniz.Tatil planladığınızda geldiğinizde öncelikle muayeneniz yapılır işlem planlaması gerçekleştirilir. Sonra tatilinize devam edersiniz gitmeden önce operasyonunuz yapılır. Böylece hem tatil yapıp hem de operasyonunuzu gerçekleştirmenin mutluluğu ile ülkenize dönersiniz.

Antalya ‘da özel jinekolog ve cinsel terapist olarak çalışmaktayım. Cinsel terapist olarak vajinismus tedavisi, orgazm sorunu yaşayanlar, cinsel isteksizlik duyan, cinsel tiksinti bozukluğu yaşayanlar, farklı cinsel eğilimleri olanlar cinsel terapi tedavi seansları da uygulamaktayım. Genital estetik ( kozmetik jinekoloji) ameliyatları da yapmaktayım.

7 gün 24 saat kızlık zarı, cinsel sorunlarınız ve jinekolojik şikayetleriniz için bana iletişim bilgilerimden ulaşabilir mail atabilirsiniz size en kısa süre içinde dönüş yapılacaktır.

Sağlıklı günler sizin olsun hayatınız mutluluklar ile dolu olsun…

Saygılarımla

JİNEKOLOG DR.MUSTAFA TORGAÇ

CİNSEL TERAPİST