Antalya kızlık zarı dikimi

Kızlık Zarı Dikimi 4Antalya'da 31 temmuz 1970 tarihinde doğdum. Antalya Anadolu Lisesi ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinden uzmanlığımı aldım. Mecburi hizmetimi Burdur Gölhisar Devlet Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak yaptım. 2006-2011 yılları arasında Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde çalıştım. Antalya Alanya-Kaş-Demre Devlet Hastanelerinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çeşitli tarihlerde görev yaptım. Tam gün yasası nedeni ile devlet görevinden 2011 yılında istifa ettim. 2002 yılından beri muayenehanemde çalışmaktayım.

Yurt içi ve yurt dışı eğitim ve seminerlere katılıp sürekli kendimi yenilemekteyim. Özellikle normal ve riskli gebelik takibi, cinsel sorunlar tedavisi, vajinismus, vajinal estetik, kızlık zarı konularında deneyim sahibiyim. CİSED (Cinsel sağlık enstitüsü derneği)'in düzenlediği eğitim seminerlerine katılarak cinsel terapist olarak hizmet vermekteyim.

Evliyim bir oğlum bulunmakta. İngilizce ve Almanca bilmekteyim.

Normal doğum, sezeryan doğum,ameliyat ve müdahalelerimi anlaştığım özel hastanelerde (Antalya AKDENİZ ŞİFA-ANADOLU-MEDSTAR TOPÇULAR-MEDSTAR YILDIZ-MEMORİAL-MEDİCAL PARK-OFM-OLİMPOS-VİTALE-YAŞAM ) yapmaktayım.

Antalya merkezde özel sigortalar ile anlaşmalı jinekolog ve cinsel terapist olarak çalışmaktayım. Kaliteli ve sağlıklı hizmet almak, kendinizi güvende hissetmek, derdinizi sıkıntınızı uzun uzun anlatmak, sorularınıza yanıt bulmak istiyorsanız 7 gün 24 saat istediğiniz zaman ulaşacağınız özel jinekolog olarak beni arayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.