Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Antalya

Kalıcı Kızlık Zarı DikimiKalıcı kızlık zarı dikimi en çok tercih ettiğimiz yöntemlerden birisidir. Kalıcı kızlık zarı dikimi için fleb yöntemi kullanılmaktadır. Kalıcı kızlık zarı dikimi için adet bitmesinden kişi ne zaman isterse yapılabilir. Lokal veya genel anestezi uygulanabilir. Kızlık zarı çeşitli olduğu için kızlık zarı bozulması sonrası bazı bayanlarda kalıcı kızlık zarı dikimi yanında vajen genişliğini de daraltmak gerekir.

Kalıcı kızlık zarı dikiminde kullanılan fleb yönteminde vajen duvarlarından vajen girişini kapatacak şekilde doku alınarak kızlık zarı oluşturulur. Cinsel ilişkide bu dokular yırtılarak kanama olmaktadır. Kalıcı kızlık zarı dikiminde kişi 1-2 saat dinlendirilir, nelere dikkat etmesi gerektiği anlatılır. 1-2 saat dinlendikten sonra günlük aktivitelerine dönebilir işine gidebilir. Kontrol zamanları belirlenir kontrole geldiğinde ayrıca ödeme alınmaz.

Kalıcı kızlık zarı dikiminde kullanılan dikişler kendiliğinden erimektedir. Enfeksiyon riskine göre antibiyotik verilir, kişisel hijyen ve özel pansuman yöntemi anlatılır. 10 yıllık kişisel tecrübe ve geliştirdiğim cerrahi tekniklerle kalıcı kızlık zarı dikimi konusunda yardımcı olmaktayım.

Antalya'da kadın hastalıkları ve doğum uzmanı özel jinekolog ve cinsel terapist olarak kalıcı kızlık zarı dikimi konusunda sizlerle bazı bilgiler paylaştım. Detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan ve kişisel cep telefonlarımdan beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz.