Kızlık Zarı Dikimi Alanya

Kızlık Zarı Dikimi Alanya

Kızlık zarı dikimi geçici ve kalıcı yöntemler ile yapılmaktadır. Kızlık zarı anatomik olarak herkeste farklı olabilir. Kızlık zarı bozulması sonucu kanama her zaman olmayabilir. Kızlık zarı yırtılması ve zedelenmesi sonucu kanama olursa miktarı değişkendir. Kızlık zarı muayenesi ile jinekolojik masada yapılacak kısa sürecek işlem ile kızlık zarına bakılarak yırtılma derecesi belirlenir.

Kızlık zarı dikimi ile sosyal bir sorun haline gelen probleminize yardımcı olmaktayız. Kızlık zarı dikimi sonrası günlük işlerinizi yapabilirsiniz. Seyahat etmenizde sakınca yoktur. Kızlık zarı dikimi sonrası özel pansuman nasıl yapacaksınız anlatılır. Nelere dikkat etmeniz gerekir size bilgi verilir.

Kızlık zarı dikimi, diktirme, tamiri için Alanya’da yaşayan ve çalışan hastalarımıza Antalya’da özel jinekolog uzman doktor ve cinsel terapist olarak yardımcı olmaktayım. Antalya merkezde 100.yıl bulvarında bulunan özel klinik ulaşım detayları için bizi çekinmeden arayıp tarif konusunda yardım alabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi fiyatı ve ücreti Alanya 2016 ne kadar? İşlem sonrası neler yapılması gerekir? Alanyada kızlık zarı diken doktorlar kimdir? Sorularınız için 24 saat jinekolog Antalya kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak bana ulaşabilirsiniz.