Kızlık Zarı Dikimi Almanya

Kızlık Zarı Dikimi Almanya

Yurt dışında özellikle Almanya’da yaşayan vatandaşlarımıza kızlık zarı ile ilgili bilgiler paylaşmaya çalışacağım. Kızlık zarı çeşitli tiplerde bulunmaktadır. İlk cinsel ilişki sonrası kızlık zarından kanama olur. Kızlık zarı kanama miktarı az olabilir, fazla olabilir, hiç olmayabilir. Kanama kızlık zarı şekline göre değişir.

Kızlık zarı bozulması, yırtılması, zarar görmesi cinsel ilişki dışında farklı nedenler ile de olabilir. Bakirelik testi, bekaret testi kızlık zarının muayenesi sonucu bize bilgi vermektedir. Kızlık zarı muayenesi ile 1 hafta içinde olan cinsel ilişki hakkında eski veya yeni yırtık olup olmadığı yönünde görüş bildirilir.

Kızlık zarı zarar görmüş kişiler eğer isterlerse kızlık zarı dikimi ile tamiri onarımı mümkündür. Kalıcı veya geçici yöntemler kullanılır. Himenoplasti ameliyatında kalıcı dikim yapılacaksa flep yöntemi kullanılır. Kullanılan dikişler alınmaz vücut bu iplikleri eritecektir.

Tatillerde Antalya’ya gelmeden önce beni aramanız durumunda size uygun randevu verilir.

Kızlık zarı dikimi muayenesi Almanya’da yaşayan vatandaşlarımız için nasıl olur? Kalıcı ve geçici yöntemlerle onarımı tamiri nasıl yapılır? Fiyatı ve ücreti 2013 nedir? Kızlık zarı dikimi konusunda özel jinekolog doktor Mustafa Torgaç ile irtibata geçebilir sms ve mail atabilirsiniz.