Kızlık Zarı Dikimi Belçika

Kızlık Zarı Dikimi 4Kızlık zarı vajina girişinin biraz iç kısmında bulunan kalınlığı ve şekli farklı olabilen anatomik bir oluşumdur. Kızlık zarının ortasında bulunan açıklık adet kanının dışarı çıkmasına olanak sağlamaktadır. Çok nadir olarak doğuştan bu açıklık yok ise genç kız ilk adet gördüğünde kanama dışarı çıkmaz ağrı olur, jinekolojik muayene ile anlaşılır. Yapılacak küçük bir cerrahi ile düzeltilir.

Kızlık zarı muayenesi için jinekolojik masaya çıktıktan sonra dudak denilen labiumlar kenara çekilir ve kişinin kızlık zarı muayene sonrası nasıl olduğu anlaşılır.

Kızlık zarı tipleri farklıdır. En sık halka şeklinde denilen annüler kızlık zarı görülür. Esnek kızlık zarında ortada bulunan açıklık penis veya parmak girmesine izin verir. Kanama olmaz.

Belçika’da yaşayan ve kızlık zarı dikimi, tamiri, onarımı, muayenesi, kızlık zarı kalıcı veya geçici yöntem nasıl olur? flep yöntemi nasıl yapılır? Sorularınıza yanıt almak ve merak ettiklerinizi bize danışmak için Antalya’da bulunan özel kadın hastalıkları ve doğum kliniğimizi irtibat telefonlarından arayabilirsiniz.