Kızlık Zarı Dikimi Burdur

Kızlık Zarı Dikimi BurdurKızlık zarı dikimi geçici ve kalıcı yöntemlerle yaptırmak isteyen, kızlık zarı (himen) muayenesi (bakirelik testi) ile kızlık zarı tipi şekli ve zedelenme derecesini öğrenmek isteyen, kızlık zarı dikimi diktirme tamiri ücreti ve fiyatı 2016 nedir? bilgi isteyen Burdur ili ve ilçelerinden gelmek isteyen hastalarımıza yardımcı olmaktayız. Kızlık zarı tipi her bayanda farklı şekillerde olabilir. Evlenmeden önce yaptıracağınız jinekolojik muayene ile sizlere kızlık zarı tipi ve dikimi hakkında bilgi verilir. Hem muayene olmak hem de kızlık zarı geçici ve kalıcı yöntemler kullanılarak himenoplasti operasyonu yaptırmak isteyen kişilere aynı gün içerisinde işlemi gerçekleşerek kişinin seyahat etmesinde sakınca yoktur. Sizlere işlem sonrası detaylı bilgilendirmeler yapılır.

Antalya’da özel klinik ulaşım için detaylı bilgilendirmelere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tarif konusunda sıkıntı yaşarsanız 7 gün 24 saat jinekolog irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz.

10 yıllık tecrübe ve deneyim ile sizlere Antalya’da kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak sağlıklı hijyenik ortamda kaliteli hizmet vermekteyim. Sorularınız ve sorunlarınız için beni aramaktan çekinmeyiniz. Her şey hayatta istediğiniz gibi olsun….

JİNEKOLOG VE CİNSEL TERAPİST
OP.DR.MUSTAFA TORGAÇ