Kızlık Zarı Dikimi Danimarka

Kalıcı Kızlık Zarı DikimiKızlık zarı yapılacak jinekolojik muayene sonrası ne şekilde olduğu anlaşılır. Kızlık zarının tipleri farklı yapılardadır. En çok halka şeklinde görülür. Diğer tipler esnek, yarım ay, delikli, doğuştan tamamen kapalı, perdeli veya septalı olarak sayılabilir.

Kızlık zarı vajina girişinin biraz iç kısmında bulunmaktadır. Ayna ile bakarak yapısının anlayamazsınız mutlaka jinekolojik muayene gereklidir. Kızlık zarı yapısı farklı olduğu için ilk cinsel ilişki sonrası kanma miktarı da değişebilir. Kanama yaklaşık yarısında olmaz. Kanma kızlık zarını oluşturan zar şeklindeki dokularda bulunan damarsal yapıların yırtılması sonucu olmaktadır.

Kızlık zarı cinsel ilişki, masturbasyon sırasında, sivri ve delici bir cisme çarpma üzerine düşme sonucu da bozulabilir. Kızlık zarının bozulması sonrası hafif kasıklarda veya vajinal bölgede ağrı, yanma batma hissi ve kanama olmaktadır. Bu belirtiler herkeste aynı olmaz. Esnek kızlık zarı olan kişilerde ilk cinsel ilşki de kanma olmaz Kişi eğer normal doğum yaparsa o zaman bozulmaktadır. Esnek kızlık zarının ortasındaki açıklık penis veya parmak girmesine izin verecek kadar genişliktedir.

Danimarka’da yaşayan vatandaşlarımız kızlık zarı dikimi diktirme tamiri onarımı hakkında bilgi alabilirler. Kızlık zarı dikimi himenoplasti kalıcı ve geçici yöntemler kullanılarak yapılmaktadır.

Kızlık zarı dikiminde kalıcı yöntem olarak en çok flep yöntemi kullanılmaktadır. Vajina dokularından kızlık zarı yapılarak ilk ilişkide kanma olması sağlanmaktadır.

Kızlık zarı dikimi sonrası nelere yapmanız gerektiği konusunda sizleri detaylı olarak bilgilendirmekteyiz.

İlk görüşmede yapılacak jinekolojik muayene sonrası size nasıl bir teknik uygulanacağı detaylı olarak anlatılır sonra aynı gün içinde operasyon yapılır Seyahat etmenizde sakıncalı bir durum yoktur.