Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2019 Antalya

Kızlık Zarı Dikimi FiyatıKızlık zarı dikimi fiyatı (ücreti); kızlık zarının yapısı, açıklık derecesine, yırtık şekline göre, uygulanacak geçici veya kalıcı kızlık zarı dikimi tipine göre, anestezi tipine göre değişkenlik göstermektedir. Etik kurallar nedeni ile web sitelerinde ücret bilgisi paylaşılmamaktadır. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinden 7 gün 24 saat bana çekinmeden ulaşabilirsiniz. Daha önceden jinekolojik muayene olursanız kızlık zarınızın muayenesi sonrası size net bilgi verilmektedir.

Jinekolojik muayeneden çekinmeyiniz sadece dış genital organlarınız gözlenir 1 dk geçmeyen bir muayenedir; ultrason ile kızlık zarının yırtık olup olmadığı ve zar zedenme şekli belli olmaz. Antalya kızlık zarı kalıcı ve geçici dikimi fiyatı 2019 konusunda sizlere yardımcı olmaktayım. Yapılacak kontrollerinizde ayrıca ücret ödemeyeceksiniz.

Kızlık zarı nedir? nerede bulunur ? ne işe yaramaktadır ?

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2Kızlık zarı vajina girişinin iç kısmında bulunan soğan zarı kalınlığında bazen de penis veya parmak geçişine izin vermeyecek kadar kalın olan dokudur. Kızlık zarı tipleri çeşitlidir. Kızlık zarının ne işe yaradığı pek fazla bilinmesede mikropların vajina içine geçişini kısmen engellediği düşünülmektedir. Bakirelik saflığın sembolü olmuştur.

Kızlık zarı dikiminde seçilecek merkezde gizlilik ön planda olmalı ve bu konuda deneyimli uzman, son tıbbi yöntemleri uygularken modern estetik güvenilir himenoplasti teknikleri kullanmalıdır.

Kızlık zarı bozulduğunda kanama her zaman olur mu ?

Kızlık zarı genellikle ilk penis veya parmak girdiği zaman bozulmaktadır. Kızlık zarı her bozulduğunda kanama olmayabilir. Kanama zar yapısı ve ince kılcal damarlarda zedelenmeye bağlıdır. Ortasındaki açıklık fazla ise penis veya parmak içeri girerken doku kenarlara doğru esner böylece düzgün seksüel ilşki olduğunda kanama gözlenmez. Daha çok esnek kızlık zarında bu durum görülmektedir. En çok sorun çıkaran zar tipi esnek olandır. Her iki tarafta bakirelik kavramı yönünden sıkıntı yaşar.

Kızlık zarı dikimi kalıcı ve geçici yöntem olması fiyatlara etki eder mi?

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 3Kızlık zarı geçici yöntem ilk cinsel ilişkinin planlandığı düğün öncesi bir hafta içinde yapılmalıdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi kullanarak himen onarımı yapılmaktadır. Adetli olmamanız tercih edilir. Her iki yöntem farklı olduğu için ücret ve fiyat değişmektedir. Kızlık zarı dikimi lokal olarak işlem yapılacak bölge uyuşturularak da yapılabilir. Koldan damar yolu açılarak genel anestezi ilaçları sizi rahatlatacak dozda verilir. İşlemi hatırlamaz ve ağrı duymazsınız. Lokal veya genel anestezi yöntemi kızlık zarı diktirme ücret ve fiyatına etki etmektedir.

Kalıcı yöntemi istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi erken yapılması sizi psikolojik olarak rahatlatır. Kontrole gelmeniz sizden istenirse adetli olmadığınız bir zaman için randevu almanız önerilir.

Kızlık zarı dikimi için en uygun zaman nedir? Kaç yaşında olmalıyım ?

Kızlık zarı dikimi için 18 yaşını geçmeniz gerekmektedir. Eğer yaşınız 18 yaşın altında ise ailenizin onayı olması durumunda kızlık zarı dikimi yapılabilmektedir. Kızlık zarı dikimi için adetli bir dönemde olmanız muayene yapılması ve işlem yapılması için uygun bir zaman değildir. Adetiniz bitince temizlendikten sonra randevu talep etmeniz uygun olacaktır.

Kızlık zarı dikimi için tek başıma gelmem sorun olur mu?

Kızlık zarı dikimi yaptıracağınızı bilen aileden veya arkadaşlarınızdan biri size eşlik etmesi size operasyon günü için manevi destek vermektedir. Siz tek başınıza gelmek isterseniz sorun değil asistanlarımız size her konuda yardımcı olacaktır. Kızlık zarı dikimi sonrası anestezi alırsanız biraz dinlenip kendinizi iyi hissettiğinizde sizi kontrol edip göndermekteyiz.

Kızlık zarı dikimi için şehir dışından gelmek istiyorum klinik ulaşım nasıldır?

Yaşadığınız il ve ilçe küçük olabilir. Tanıdık dost ve akrabalarınız ile karşılaşmak istemezseniz himenoplasti ameliyatınızı yaptırmak için Antalya şehir merkezinde bulunan kliniğimize başvurabilirsiniz. Ulaşım son derece kolaydır. Gelmek istediğiniz zaman size randevu verirken bize nasıl ve ne şekilde gelebileceğiniz konusunda sizleri bilgilendirebiliriz. Aramaktan ve soru sormaktan çekinmeyiniz.

Şehir dışından kızlık zarı tamiri ve muayenesi için geldiğimde nasıl ve ne şekilde gelmeliyim?

Muayene randevusu alırken adetli olmadığınız bir zamana denk gelmesine dikkat ediniz. Ama sosyal nedenlerden dolayı gelebileceğiniz tarihlerde adet olmanız kaçınılmaz ise beni önceden bilgilendirmeniz durumunda size önereceğim adet geciktirici ilaçlarla adetinizi erteleyebiliriz.

Anestezi almanız gerekli olabilir. Aç ve susuz olmanız midenizin boş olması gerekli olabilir. Kızlık zarı dikimi lokal olarak işlem yapılacak bölge uyuşturularak da yapılabilir. Genel anestezi de size koldan damar yolu açılarak düşük dozda ama sizi rahatlatacak dozda anestezi ilaçları verilmektedir.

Rahat bir kıyafet ile gelmeniz uygun olacaktır. Dar kot veya tayt sizi işlem sonrası seyahat sırasında sizi rahatsız edebilir.

İşlem bitimi seyahat etmenizde sakınca yoktur.

Kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum, gizli kalmasını istiyorum imkanı var mı?

Kızlık zarı dikimi ve diğer konularda hasta mahremiyeti ve gizlilik bizim için de vazgeçilmez bir durumdur. Diğer üçüncü şahıslara asla bilgi verilmez.

Kızlık zarı bozulma belirtileri nelerdir ? Şüphem var ne yapmalıyım ?

Kızlık zarı muayenesi sonrası size net ve kesin bilgi verilir. Kızlık zarı bozulma belirtileri ;

  • Kızlık zarı ilk ilişki veya parmak girmesi sunucu kanayabilir. Bu kanama az olabilir, hiç olmayabilir, çok da gelebilir. Kanama miktarı kızlık zarı yapısı ve yırtık derecesine göre değişir.
  • Kızlık zarı muayenesinde himen yırtık derecesi nedir , çentiklenme var mı ,vajina genişliği olmuş mu anlaşılabilir.
  • Kızlık zarı muayenesinde kızlık zarı kenarlarında morluk, kan toplanması ve yırtık izleri görülür.
  • Kızlık zarında kanama olmazsa ilk gece sonrası muayenede neden olduğu anlaşılmaktadır. Kızlık zarı esnek olabilir. Ortasındaki açıklık fazla olabilir penis girmiştir ama kanama olmaz.
  • Kızlık zarınızda bozulma olup olmadığını kendiniz ayna ile bakarak anlayamazsınız. Mutlaka jinekolog doktorun yapacağı muayene sonrası anlaşılmaktadır.
  • Eşiniz veya cinsel partner da anlayamaz. Sizi zaten o pozisyonda muayene etmesi sizi psikolojik açıdan son derece rahatsız eder. Kendinizi kasacağınız için vajina giriş kısmı daralacaktır.
  • Şüpheniz varsa size önerimiz en kısa süre içinde muayene olunuz ve ne olduğunu biliniz ve rahatlayınız.

Esnek kızlık zarı nedir ? Kızlık zar tipini nasıl öğrenebilirim ?

Kızlık zar tipleri bulunmaktadır. Şekilleri farklı olmaktadır. Kızlık zarı esnek olan bayanlarda ilk ilişki sonrası kanama olmaz. En çok çift arasında sıkıntı ve şüphe yaratan tip budur. Evlilik öncesi yapılacak jinekolojik muayene ile kızlık zar tipinizin ne olduğunu bilmeniz gerdek gecesinde ne ile karşılaşacağınızı bilmeniz açısından önemlidir.

Bazı kızlık zarı kalın olabilir cerrahi müdahale ile açılması gerekli olabilir. Himenektomi kızlık zarının çıkarılması işlemine denilir. İlk gece kanamalarının çoğunda bu tipte kızlık zarı olduğu yapılan muayenede gözlenir.

Bu çift evlenmeden önce jinekolog doktora gitseydi hem ilk gece hakkında bilgi alacaklar hem de kızlık zarı yapısına göre ne yapılması gerekli olabileceği konusunda program yapabilecekti. İlk gece kanaması nedeni ile gece geç saatlerde acil servise başvurmak zorunda kalmayacaklardı.

Balayında iseniz otel odasından çıkıp bilmediğiniz veya tanımadığınız bir şehirde gece hastane ve doktor aramak zorunda kalabilirsiniz. Yapılacak kısa bir muayene ile bu durum anlaşılabilir.

Kızlık zarım yırtıldığı zaman çok ağrım olur mu?

Kızlık zarı yırtıldığı zaman hafif kasıklarda adet sancısı gibi ağrı olabilir. Siz ve eşinizin cinsel bilgisi yeterli ve kızlık zarınızın yapısını önceden biliyorsanız ve önlemlerinizi ona göre alıp seks bilimini önerdiği koşulları yerine getirmeniz durumunda ilk gece sizin kabusunuz olmaktan çıkacaktır. Hayatınız boyunca unutamayacağınız özel bir anı olarak kalacaktır.

Kızlık zarı mastürbasyon yaparken bozulur mu?

Masturbasyon yapmak zararlı değildir. Bu size orgazm olmanızı öğretecek ileride daha iyi seks yapmanızı sağlayacak ve motivasyon arttıracak bir eylemdir. Ama masturbasyon yaparken kendinizi olayın ritmine aşırı kaptırırsanız istemeden parmak veya masturbasyon sırasında kullandığınız vibratör benzeri nesneler ile kızlık zarınıza zarar verebilirsiniz. Masturbasyon sonrası kanama olursa panik yapmayınız en kısa zamanda jinekolojik muayene için bize geliniz size bilgi verelim.

Kızlık zarı sürtünme ile bozulur mu ?

Kızlık zarı sürtünme ile bozulmaz. Penis vajina dudaklarına sürtünme yaparken bazen yanlışlıkla ve kaygan ortam nedeni ile kayabilir vajina içine girebilir o zaman kızlık zarında bozulma olur. Aynı durum anal seks yaparken de olabilir.

Sürtünme sonrası şüphelenip gelen bayanlara yapılan jinekolojik muayenede vajina giriş kısmı alt bölgede tahriş olabilir. Bu tahrişe bağlı kanama olabilir. Bazen önereceğimiz kremlerle birkaç gün içinde iyileşebilir.

Kızlık zarım sağlam bakireyim ama hamile nasıl kaldım anlamadım ?

Sevişirken dikkat etmek gerekir. Penis vajina içine girmesi şart değildir. Sürtünme yolu ile erkek bayanın göbek veya dudak kısmına boşalır rahatlar ama ikisinin de unuttuğu en önemli konu spermler hareketli olmasıdır. Bayan adetlerini takip etmiyorsa adetinin geciktiğini hamile kaldığını bile anlayamaz. Gebelik haftasını büyütürseniz kürtaj yasal sınırı da geçilir doğurmaktan başka çareniz kalmaz. Büyük sıkıntılar sizi beklemektedir.

Anal seks makattan ilişki kızlık zarında bozulma yapar mı?

Anal seks penisin makata girmesidir. Bu bölgede sinirsel uyarım olduğu için her iki taraf bu ilişkiden zevk alabilir. Anal ilişkide sadece dikkat edilmez ise penis kayıp vajina içine girebilir. Bu şekilde kızlık zarında bozulma olabilir.