Kızlık Zarı Dikimi Hollanda

Kızlık Zarı Dikimi Hollanda

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için kızlık zarı dikimi, muayenesi nasıl olur? Ne yapılmalı? Geçici ve kalıcı yöntemler ile yapılan ameliyatlar nasıl olur? Kızlık zarı dikimi için neler gereklidir? Fiyatı ve ücreti 2013 Hollanda'da nedir? gibi sorularınıza yanıt almak için hazırladığımız web sitemizden kapsamlı bilgiler elde edebilirsiniz. Sorularınız ve merak ettiğiniz konular için bana ulaşabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi ve muayenesi için Hollanda ve civarında yaşayan Antalya’ya tatile gelen kişiler önceden randevu alarak benimle irtibata geçebilirler.

Kızlık zarı çeşitli şekillerde olduğu için ilk ilişki sonrası kanama olmayabilir. Esnek kızlık zarı cinsel organın içine girmesine rağmen kanama gözlenmeyen bazı bayanlar da görülen bir zar tipidir.

Geçici kızlık zarı dikimi genellikle ilk cinsel ilişki öncesi yapılır. Kalıcı kızlık zarı dikimi ( himenoplasti) ise flep yöntemi kullanılarak yapılır. Kullanılan dikişler vücut tarafından emilmektedir. Dikiş ipliklerinin alınması gerekmez.

Kızlık zarı diktirme işleminden sonra dikkat edilmesi gerekenler; duş,ilaç kullanımı pansuman hakkında bilgi verilir.