Kızlık Zarı Dikimi İngiltere

Kızlık Zarı Dikimi 2Kızlık zarı dikimi iki şekilde yapılmaktadır. Kalıcı yöntem veya geçici yöntem kullanılarak kızlık zarı dikimi gerçekleştirilir. Kalıcı yöntem de denilen flep tekniği kullanılarak yapılan himenoplasti ameliyatı tecrübeli bir hekim tarafından yapılırsa ilk cinsel ilişki olduğunda kanama gerçekleşir. Bu teknikte kızlık zarı olmadığı için vajina yan duvarlarından alınan doku ile yeni kızlık zarı oluşturulur.

Geçici yöntem düğünden veya ilk cinsel ilişkiden önce bir hafta içinde yapılması gerekir. Burada yaklaştırıcı dikişler kullanılır. Kullanılan dikişler erimektedir, dikiş alınmasına gerek yoktur.

Kızlık zarında ilk cinsel ilişki sonrası yırtılma ve bozulmaya bağlı kanama yırtılan küçük ince damarlardan kaynaklanmaktadır. Kızlık zarı yırtılmasına bağlı kanama miktarı değişken olabilir.

Evlenmeden önce yapılacak kızlık zarı muayenesi ile kızlık zarı tipinin ne olduğunu anlar ve ilk gece sizin neleri beklediğinizi bilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi, diktirme,tamiri, onarımı, fiyatı ve ücreti, kızlık zarı muayenesi hakkında detaylı bilgi almak isteyen İngiltere ve diğer ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız bize istedikleri zaman iletişim bilgilerimizden ulaşabilir.