Kızlık Zarı Dikimi Isparta

Kızlık Zarı Dikimi Isparta

Kızlık zarı anatomik olarak farklı şekil ve tiplerde bulunabilir. Kızlık zarı tipleri içinde en çok görülen annüler yani kızlık zarı açıklığı yuvarlak halka şeklini almış olanıdır. Diğer tipler arasında esnek tip ve açıklığın şekline göre çeşitli isimlendirmeler konulmuş çeşitler bulunmaktadır. Kızlık zarı resimleri ve detaylı çeşitlendirmeleri bu konu ile ilgili sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kızlık zarı zedelenmesi veya bozulması cinsel ilişki dışında farklı nedenler ile oluşabilir. En çok karşılaştığımız sevişme sırasında veya masturbasyon yapılırken parmak veya penisin yanlışlıkla kızlık zarına zarar verecek şekilde vajen içine girmesi ile görülür. Bazı çiftlerde anal seks yapılırken istemeden penisin vajene penetrasyonu ile de görülebilir. Bisiklet veya motordan düşme, sivri bir cismin üzerine düşme sonucu da olabilir. Kızlık zarı zedelenmesi sonucu kanama miktarı kızlık zarı tipine,yırtılma şekline göre değişebilir. Leke şeklinde veya 1-2 pet de olabilir. Kızlık zarının zarar gördüğünden şüpheniz varsa mutlaka önce jinekolojik muayene olmanız gerekir. 1 dakika sürecek ilk muayene sonrası kızlık zarı hakkında size net bilgi verilir. Kızlık zarı tam olarak bozulmuş veya yırtılmış da olabilir veya kenarlara doğru çentiklenmeler olmuş da olabilir.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılmaktadır? kısaca bilgilendirmek isterim. Jinekolog doktora ilk kez geliyorsanız merak etmeyiniz tecrübeli yardımcılarım ve hemşirelerim size hazırlanmanız konusunda yardımcı olacaktır. Jinekolojik masaya alındıktan sonra üzerinize temiz bir örtü verilecektir. Sadece eldiven giyerek vajen bölgesinde dudak veya labium denilen anatomik bölgenizi hafif tutarak yavaşça açmaktayız. Böylece kızlık zarı muayeneniz yapılarak kızlık zarında bozulma var mı? kızlık zarı sağlam ama kenar kısımlarda zedelenme ve tahrişe bağlı kanama olup olmadığı anlaşılmaktadır. Kızlık zarı muayenesi sonrası size sözel olarak bilgi verilmektedir. Yazılı olarak bakirelik raporu verilmez.

Kızlık zarında bozulma veya yırtılma varsa kalıcı veya geçici yöntemler ile onarımı mümkündür. Kızlık zarı muayeneniz yapıldığı gün eğer isterseniz isteyeceğiniz dikim şekli yapılmaktadır. Bizim size önerimiz kalıcı yöntem uygularak flep tekniği ile himenoplasti yapılmasıdır. Bu işlem lokal veya genel anestezi verilerek yapılmaktadır. Kullanılan dikiş iplikleri vücuttan atılacağı için bunların alınması gerekli değildir. Size önereceğim özel pansumanı kızlık zarı tamiri sonrası kendiniz evde yapmaya devam edeceksiniz. Kızlık zarı dikimi sonrası yapılması gerekenler nelerdir? nelere dikkat edilmesi gerekli size konu ile ilgili bölümde anlatılmaktadır.

Kızlık zarı dikiminde geçici yöntem düğün veya ilk cinsel birliktelikten 1 hafta içinde yapılmalıdır. Geçici yöntemde zarar görmüş dokular basit dikişler kullanılarak dokular birbirine yaklaştırılır. Kalıcı kızlık zarı dikiminde flep yönteminde sizin dokularınızdan kızlık zarı yapılmaktadır. Her iki yöntemde özel dikiş iplikleri kullanmaktayım. Dikişleri almak gerekmez. Operasyon yapılacak bölge lokal olarak küçük bir iğne yapılarak uyuşturlarak ağrı ve acı hissetmeden ameliyatınız tamamlanır. Bazen genel anestezi vermek gerekebilir. Kolunuzdan damar yolu açılarak sizi rahatlatacak ağrı ve acı duymayacağınız kısa süreli narkoz verilmektedir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı ve ücreti yapılacak kalıcı veya geçici himenoplasti işlemine göre değişmektedir. Uygulanacak anestezi şekli, vajen genişliği varsa vajina daraltma işlemini de yapmak gerekli olup olmadığına göre değişmektedir. Kontrole gelmeniz gerekir ise kontrolde ödeme yapılmaz.Kızlık zarı dikimi işleminizi bu konuda yeterli deneyim sahibi uzman kişilere yaptırmanızı önermekteyiz. Ucuz ve uygun fiyat tekliflerinde unutmayınız bu işlem sizin gelecek planlarınızı etkilemektedir. Seçim ve tercihlerinizde dikkat ediniz.

Kızlık zarı muayenesi ve kızlık zarı dikimi özeldir. Gizlilik kliniğimiz için en önemli unsurdur.

Kızlık zarı ve kızlık zarı dikimi, tamiri,onarımı nasıl olur? Kızlık zarı dikimi fiyatı ve ücreti ısparta 2014 nedir? Kızlık zarı muayenesi nasıl olur? Kızlık zarı dikimi geçici ve kalıcı yöntem ile nasıl dikilir? Kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat etmek gerekir ? Kızlık zarı dikimi sonrası kontrol olmalı mı? Sorularına yanıt almak için Antalya kadın hastalıkları ve doğum uzmanı özel çalışan uzman jinekolog doktor olarak bana istediğiniz zaman ulaşabilir konular ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kızlık zarı ve kızlık zarı dikimi, fiyatı,ücreti 2016 konusunda Isparta’dan gelecek hastalarımızın randevu talep ederken detaylı bilgi için 7 gün 24 saat açık irtibat telefonlarımızdan bizi aramaları rica olunur. Muayeneniz ve himenoplasti operasyonunuz aynı gün içinde olmaktadır. Hastane veya klinikte yatmanız gerekmez biraz dinlendikten sonra günlük işlerinize dönebilirsiniz. Seyahat etmenizde sakınca yoktur. Nelere dikkat edeceksiniz sizlere detaylı olarak anlatılır, gerekirse telefon veya mail ortamından bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Muayenehanemize ulaşım kolaydır. Ana cadde üzerinde bulunmaktadır. Park sorunu yoktur.Terminal otobüslerine önümüzde bulunan durakta inebilir veya binebilirsiniz.