Kızlık Zarı Muayenesi Antalya

Kızlık Zarı Muayenesi AntalyaKızlık zarı muayenesi bekaret kontrolu için veya cinsel ilişki sonrası kanamanın olmaması veya kanamanın az olup kişileri tatmin etmediği zaman yapılması talep edilmektedir. Kızlık zarı muayenesi için jinekolojik masaya kişi alınır, dış dudak kısımları vajina girişini kapattığı için labium ( dudak)lar kenara hafifçe çekilerek kızlık zarı muayenesi yapılır.

Kızlık zarı çok çeşitlidir. Kızlık zarı zarar gördüğü veya yırtıldığı zaman kanama her zaman olmayabilir. Kızlık zarı esnek olanlarda penis vajen içine girer kanama olmaz. Kızlık zarı tamamen normal doğum yaptığında bozulur. Kızlık zarında çentiklenme veya tamamen parçalı yırtık olup olmadığı gözlenir. Kızlık zarı bozulması, ilk ilişki 1 hafta 10 gün içinde olmuş ise yeni yırtık olduğu söylenebilir. Muayene sırasında alet takılmaz.

Kızlık zarı muayenesi ( BAKİRELİK TESTİ) sonrası talep edilse bile bakire olup olmadığına dair rapor verilmez. Adli vakalarda istenirse resmi yazı ile talep edilirse rapor düzenlenir.

Şüpheli cinsel ilişki, masturbasyon sırasında zedelendiğinden şüphelenme olursa; bisiklet, tabure, masa kenarı gibi sert cisimler üzerine düşme sonrası kızlık zarı muayene edilerek zarar görüp görmediği hakkında bilgi verilir.

Kızlık Zarı Muayenesi Antalya 2

Kızlık zarı muayene sonrası bilgileriniz hasta mahremiyetine saygı ve etik kurallar gereği kimse ile paylaşılmamaktadır; kimseye sizin isteğiniz dışında bilgi verilmemektedir.

Antalya'da serbest çalışan özel jinekolog ve cinsel terapist olarak kızlık zarı muayenesi (bakirelik testi) ve kızlık zarı ile ilgili sorularınız için beni istediğiniz zaman 7 gün 24 saat çekinmeden arayınız, sorularınıza yanıt alınız rahatlayınız.