Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Sıkça Sorulanlar

Kızlık zarı dikimi için randevu nasıl almalıyım?

Kızlık zarı dikimi için adetli olmadığınız bir gün ayarlamanız gerekmektedir. Eğer ilk cinsel illişki veya düğün adet olacağınız zamana denk geliyorsa bizimle bu durumunuzu paylaşmanız durumunda sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Adet tarihlerinizi not etmeniz size avantaj sağlayacaktır. Sizlere verdiğimiz iletişim bilgilerinden bizleri arayarak randevu isteyebilir ve ön bilgi alabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi için en iyi zaman ne olmalı?

Kızlık zarı dikimi adetli ve vajinal enfeksiyon olmadığınız herhangi bir zaman da yapılabilir. Kontrole gelmek istediğiniz zaman adetli olmamanız gerekli çünkü rahat muayene yapamayız. Kızlık zarı dikimi için görüşme yapacağınız zaman mutlaka adet tarihinizi bildiriniz. Eğer adetli olacağınız bir zamana denk gelirse gerekirse ilaç vererek adet tarihinizi daha ileri bir zamana erteleyebiliriz.

Kızlık zarı dikimi geçici veya kalıcı yöntem hangisi daha iyi?

Kızlık zarı dikimi kalıcı veya geçici yöntem uygulanmaktadır. Burada önemli olan sonucun sizin için tatmin edci olmasıdır. Bizim size önerimiz kalıcı yöntem uygulatmanız, böylece psikolojik olarak rahtalayacaksınız ve iyileşme tam olarak gerçekleştikten sonra ilk ilşkide istenen sonucu alacaksınız. Geçici yöntem zaman olarak sizi sıkıntıya sokabilir. Detaylı bilgi ve muayene için bizi arayabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi çift flep yöntemi nedir?

Kızlık zarı dikimi yapılırken vajinal açıklık ve genişlik fazla olabilir. İkili veya çift flep ile sizin vajina dokularınızdan iki taraftan yapacağımız doku kaldırıp dikişler atılarak yeni zar yapılması işlemine kısaca bu isim verilmektedir. Oldukça etkili bir yöntemdir. Lokal veya genel anestezi ile uygulama yapılmaktadır.

Esnek kızlık zarı ne demek?

Kızlık zarı ortasında bulunan açıklığın cinsel organ girişine veya parmak girmesine izin verecek kadar geniş olmasına esnek kızlık zarı denilir. Bu tip kızlık zarı kanama yapmaz. Vajina içine giriş sırasında kenarlara doğru zar esneyecektir. Normal doğum yapılırsa kızlık zarı kalan parçaları bozulacaktır. Yapılacak olan jinekolojik muayene ile anlaşılır.

Anal seks yapmak kızlık zarına zarar verir mi ?

Anal seks yapmak kızlık zarına zarar vermez. Makata penis girmesine anal ilişki denilmektedir. Kızlık zarı vajina içinde bulunur. Anal sex yaparken sadece dikkat edilmezse penis veya parmak yanlışlıkla vajinaya girmesi ile kızlık zarı zarar görebilir.